Tüm Cinemaximum'larda Geçerli Sinema Bileti 14,50 TL

Cinemaximum'un tüm Türkiye'deki salonlarında, haftanın her günü geçerli sinema bileti 19 TL yerine sadece 14,50 TL! IMAX ve 3D filmler dahil olsun derseniz, biletiniz 26,50 TL yerine 16,50 TL!

Herkese Uygun Tatil Seçenekleri

Yakala.co'da herkese, her keseye uygun tatil fırsatları birarada!

Tüm Cinemaximum'larda Geçerli Sinema Bileti 13,50 TL

Türkiye'nin en yaygın sinema ağı Cinemaximum'un tüm Türkiye'deki salonlarında, haftanın her günü geçerli sinema bileti 19 TL yerine sadece 13,50 TL! IMAX ve 3D filmler dahil olsun derseniz, biletiniz 26,50 TL yerine 15 TL!

Tüm Cinemaximum'larda Geçerli Sinema Bileti 13,50 TL

Türkiye'nin en yaygın sinema ağı Cinemaximum'un tüm Türkiye'deki salonlarında, haftanın her günü geçerli sinema bileti 19 TL yerine sadece 13,50 TL! IMAX ve 3D filmler dahil olsun derseniz, biletiniz 26,50 TL yerine 15 TL!

İndirimli İstanbul İftar Menüleri

Ramazan ayı boyunca her gün farklı mekanlardan indirimli iftar menüleri yakala.co'da...

Tüm Cinemaximum'larda Her Gün Geçerli Sinema Bileti 13,50 TL

Türkiye'nin en yaygın sinema ağı Cinemaximum'un tüm salonlarında geçerli yakala.co fısatıyla sinema biletiniz 19 TL yerine sadece 13,50 TL! IMAX ve 3D filmler dahil olsun derseniz, Cinemaximum sinema biletiniz 26,50 TL yerine 15 TL!

İftar Menülerinde Büyük Fırsat

Yakala.co'da her şehirden en özel iftar menüsü seçenekleri sizi bekliyor.

Sevgililer Günü Paketleri

Aşk, lezzet, konfor... Sevgililer Günü'ne özel konaklama, yemek, etkinlik seçenekleri Yakala.co'da sizi bekliyor.

Radisson Blu Ataköy'de Konaklama Dahil Yılbaşı Paketi

Radisson Blu Ataköy'den 2 kişilik deniz manzaralı konaklama + masaj + brunch özel fiyatıyla yakala.co'da.

Doubltree By Hilton İstanbul Moda'da Yılbaşı

Yeni yıla nerede gireceksiniz? Doubletree by Hilton İstanbul Moda La Gazetta'da büyük indirim ve 200 TL fiyatla yılbaşı fırsatı sizi bekliyor.

BUDO İstanbul - Bursa Biletlerinde Özel İndirim

BUDO İstanbul (Kabataş) - Bursa (Mudanya) ve İstanbul (Büyükçekmece) - Bursa (Mudanya) hattı karşılıklı seferlerinde tek yön biletler 27 TL yerine 19,90 TL!

Autowax’ta Araç Temizlik ve Bakım Paketi 26 TL'den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul, Ankara, Nevşehir, Niğde-Bor, Mersin, Malatya, Kocaeli, Karaman, Diyarbakır, İzmir, İzmit, İskenderun, Hatay, Gaziantep, Çorum, Çorlu, Balıkesir, Bursa, Aydın, Aksaray, Adıyaman, Adapazarı, Yozgat, Zonguldak şehirlerinde 40 şubede geçerli Autowax fırsatını kaçırmayın, Cilalı Yıkama, Ozonla Dezenfektasyon ve Sterilizasyon Paketini 115 TL yerine 25,90 TL'den, Tam İşlem Boya Koruma Paketini 420 TL yerine 249 TL'den alın!

yakala.co İndirim Kuponları Hakkında

yakala.co, şehri keşfetmek, gezmek, eğlenmek ve alışveriş yapmak isteyenlere özel fırsatlar sunar, parasını ikiye katlar. Çünkü yakala.co’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. tarafından işletilen yakala.co, yeme - içme, kültür, spor, eğlence, eğitim ve tatil gibi birçok farklı alanda sunduğu fırsatlarla Türkiye'de fırsat sektörünün en popüler servislerinden biri. yakala.co'dan en önemli ve dikkat çeken fırsatlar ve özel indirim kuponları Kuponrazzi'de! Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
100. Yıl Mahallesi, Matbaacılar Caddesi No:78 Bağcılar / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0212 449 67 96

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • PayPal

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git