50 TL

Öğretmenler Günü'ne Özel 50 TL Vivense İndirim Kuponu

Bitiş: 24/11/2015 - Bu kampanya sona ermiş
Öğretmenler Günü'ne özel Vivense indirim kuponu ile bugün yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişler anında 50 TL indirimli!

Her Gün Başka Bir Üründe Flaş İndirim

Bitiş: 31/10/2015 - Bu kampanya sona ermiş
Vivense'de Ekim sonuna kadar her gün başka bir üründe flaş indirimle kapınıza geliyor. Bugünün indirimli ürününü görmek için kampanya sayfasını ziyaret edin.
%20

%20 Vivense İndirim Kuponu

Bu kampanya sona ermiş
Vivense indirim kuponu 3000 TL ve üzeri alışverişte %20 indirim kazandırıyor. 5000 TL'den düşük tutarlı alışverişler için diğer Vivense indirim kuponu seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
%15

%15 Vivense İndirim Kuponu

Bu kampanya sona ermiş
Vivense indirim kuponu 1500 TL ve üzeri alışverişte %15 indirim kazandırıyor. 3000 TL ve üzeri alışverişler için diğer Vivense indirim kuponu seçeneklerimize inceleyebilirsiniz.

Vivense İndirim Kuponları Hakkında

Üretici ve tasarımcılardan aracısız satış yapan Vivense, ürünleri doğrudan üreticiden sevk ederek önemli fiyat avantajları sağlayan bir mobilya ve dekorasyon mağazasıdır. Alışverişiniz sırasında Vivense kupon kodu kullanarak ekstra indirimlerle alışveriş yapabilir, uzman görüşlerinden faydalanabilir, 2 yıl garanti, ücretsiz iade ve taksitli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Büyükdere Cad. No:20 Kat:4 Beytem Plaza Şişli / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 444 38 86

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Havale / EFT
Mağazaya Git