Turknet İndirim Kodu ile 1 Ay Bedava Internet!

Turknet’ten AKN'siz taahütsüz 100Mbps’e kadar gerçek sınırsız internet 64,99 TL! Üstelik bu kod ile üye olan İlk 100 kişiye 1 ay bedava!
impression

Taahhüt Yok, Özgürlük Var

TurkNet'in taahhütsüz, hızlı, sınırsız internet kampanyasından faydalanın, 150 GB adil kullanım kotası, 1000 dakika her yöne konuşma ve 59 TL indirimli fiyatın keyfini çıkarın. Taahhüt yok, özgürlük var.
impression

Ev Telefonunu TurkNet'e Geçirene 2 Yıl Bedava İnternet

Ev telefonunu TurkNet'e taşıyanlar, aylık 24,99 TL'ye 3000 dakika telefonun yanı sıra iki yıl bedava internetin keyfini yaşıyor. Detaylı bilgi kampanya sayfasında.
impression

TurkNet İndirim Kuponları Hakkında

1996 yılında kurulan TurkNet, bireylere ve işletmelere, telefon, internet, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü telekom operatörlerinden biridir. TurkNet'in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye'nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş
Büyükdere Caddesi No: 127 Kat:-3 Gayrettepe / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0 850 288 80 80
Eposta: musterihizmetleri@turk.net

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Havale / EFT

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git