Boyner'den 25 TL Tiffany İndirim Kampanyası

Bu kampanya sona ermiş
Boyner internet mağazasından 100 TL ve üzeri yeni sezon Tiffany marka ürün alışverişinize anında 25 TL indirim!

Tiffany'de %60'a Varan İndirim

Bitiş: 05/01/2015 06:00 - Bu kampanya sona ermiş
Casual giyimin önemli markalarından Tiffany, Warner Bros. ve Walt Disney lisanslı ürünleriyle de dikkat çekiyor. Kadın ve erkek giyimde sezon ürünlerinden oluşan koleksiyonuyla Tiffany şimdi Markafoni'de, %60'a varan indirimde.

Yeni Sezonda İkinci Ürüne Net %50 Tiffany İndirimi

Bu kampanya sona ermiş
Tiffany'den alacağınız sonbahar kış sezonu ürünlerinde, ikinci ürüne net %50 indirim fırsatı sizi bekliyor.

%15 Tiffany İndirim Kuponu

Bu kampanya sona ermiş
Tiffany indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri Tiffany alışverişlerinde %15 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tiffany indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!

%10 Tiffany İndirim Kuponu

Bu kampanya sona ermiş
Tiffany indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri Tiffany alışverişlerinde %10 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tiffany indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!

%5 Tiffany İndirim Kuponu

Bu kampanya sona ermiş
Tiffany indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 100 TL ve üzeri Tiffany alışverişlerinde %5 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tiffany indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!

Tiffany Hakkında

İlk olarak Tiffany&Tomato adıyla duyduğumuz, 1998 yılında Tiffany adını alan marka, 2012 yılında Ziyal Grup tarafından satın alındı ve yatırımlarına hız verdi. Hem şık, hem de rahat olmak isteyenler için ürettiği zengin renk ve model alternatifleriyle dikkat çeken Tiffany, artık internet mağazasından da ürünlerini tüketicilere ulaştırıyor. Tiffany kupon kodu kullanarak özel indirimlere sahip olabileceğiniz mağazadaki indirim, kupon kodu ve diğer kampanyaları Kuponrazzi'den takip edebilir, en güncel Tiffany kupon kodlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Tiffany'de lisanslı Disney ve Warner Bros. ürünlerini bulabileceğinizi de hatırlatmış olalım. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Tiffany Marka Tekstil
Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:8 Güneşli / Bağcılar / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0212 690 18 51

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
Ücretsiz kargo
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git