%5

%15 Tefal İndirim Kuponu

Tefal indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri Tefal alışverişlerinde %15 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tefal indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!
impression
%5

%10 Tefal İndirim Kuponu

Tefal indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri Tefal alışverişlerinde %10 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tefal indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!
impression
%5

%5 Tefal İndirim Kuponu

Tefal indirim kuponu Boyner internet mağazasından yapacağınız 100 TL ve üzeri Tefal alışverişlerinde %5 indirim kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak için Tefal indirim kuponunu sepet aşamasında indirim kodu alanına yazmanız yeterli. Üstelik bu indirim kuponu, Boyner'deki tüm markalarda geçerli!
impression
%20

Anneler Günü'ne Özel %20 İndirim Tefal'de

Tefal internet mağazasında Anneler Günü'ne özel %20 indirim fırsatını kaçırmayın.
impression
250 TL

250 TL Tefal İndirim Kuponu Hediye

Tefal Online Shop'tan alışveriş yapanlar, alışveriş tutarına göre 250 TL'ye varan Tefal indirim kuponu kazanıyor. 500 TL alışverişe 100 TL, 750 TL alışverişe 150 TL, 1250 TL alışverişe 250 TL Tefal indirim kuponu ile bir sonraki alışverişiniz çok avantajlı.
impression
100 TL

Tefal Alışverişiniz 100 TL Değerinde Hediyeler Kazandırıyor

Online Tefal Shop'tan 400 TL ve üzeri alışverişinizde Tefal Premiss Tartı, 600 TL ve üzeri alışverişinizde Tefal Premiss Tartı ve Tefal İdeal Wok Tava anında hediye! Her biri 49,90 TL değerindeki hediyeler stoklarla sınırlı.
impression
%5

Alt Limitsiz %5 İndirim için Kupon Kodu

Tefal Shop'tan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limit olmadan geçerli olan bu kupon koduyla, alışverişiniz %5 indirimli!
impression

Tefal İndirim Kuponları Hakkında

Tefal Shop, bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektöründe en önemli mağazalardan biridir. 1994 yılında Tefal İstanbul adıyla kurulan Groupe SEB İstanbul, Tefal Shop'ları açarak sektörün perakendecilik alanında atılım yapmasına önemli katkılarda bulunmuştur. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe SEB İstanbul adını almıştır. Tefal Shop internet mağazasında temsilciliğini yaptığı tüm markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
Dereboyu Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza No: 28 Kat: 12 Maslak / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 444 40 50 - 0850 222 40 50
Eposta: musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Ödeme Seçenekleri

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.
Mağazaya Git