Tazedirekt'te Aynı Gün Teslimat Başladı!

İstanbul'da hafta içi 09.00’a kadar verilen siparişler 14.00-18.00/18.00-22.00 saatleri arasında, hafta sonu 06.00’ya kadar verilen siparişler 10.00-14.00/14.00-18.00 saatleri arasında teslim ediliyor. Ek olarak Beykoz ve Beşiktaş bölgesinden 09.00-17.00 saatleri arasında verilen siparişler aynı gün 18.00-22.00 saatleri arasında teslim ediliyor.
impression

Tazedirekt İndirim Kuponu ile Beyaz Peynir Hediye

Tazedirekt'ten yapacağınız ilk alışverişte geçerli Tazedirekt indirim kuponu size beyaz peynir kazandırıyor!
impression

Tazedirekt İndirim Kuponu ile Dana Kavurma ve 10'lu Yumurta Hediye

Tazedirekt indirim kuponu ile yapacağınız ilk alışverişte Dana Kavurma ve 10'lu Ektra Taze Gezen Tavuk Yumurtası hediye!
impression

Tazedirekt İndirim Kuponu ile Çömlek Yoğurt Hediye

Tazedirekt indirim kuponu ile yapacağınız ilk alışverişte 1 kg çömlek yoğurt hediye!
impression

Tazedirekt İndirim Kuponu ile Kahvaltı Paketi Hediye

50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli Tazedirekt indirim kuponu ile zeytin, peynir ve gezen tavuk yumurtasından oluşan kahvaltı paketi hediye!
impression

Tazedirekt Sofralık Siyah Zeytin Hediye

Birden çok efsaneye konu, sofralarımızın baş tacı olmuş zeytin lezzetini sizinle paylaşmak isteyen TazeDirekt, bugün 23:00'e kadar sipariş veren herkese katkısız Tazedirekt Sofralık Siyah Zeytin hediye ediyor!
impression
10 TL

Oy Verenlere 10 TL Tazedirekt İndirim Kuponu

Bugün 23.59'a kadar yapacağınız, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Tazedirekt kupon kodunu kullanarak 10 TL indirim kazanabilirsiniz. Haydi önce hep birlikte sandık başına, sonra Tazedirekt'ten alışverişe... :)
impression

Tazedirekt İndirim Kuponu ile Kahvaltı Paketi Hediye

50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli Tazedirekt indirim kuponu ile kahvaltı paketi hediye!
impression
15 TL

15 TL TazeDirekt İndirim Kuponu

Avansas'tan yapacağınız her alışverişte, seçeceğiniz mağaza veya markalardan özel indirimler kazanırsınız. TazeDirekt'i seçerseniz, 75 TL ve üzeri alışverişte geçerli 15 TL TazeDirekt indirim kuponunu anında alır, keyifle kullanırsınız.
impression
15 TL

15 TL TazeDirekt İndirim Kuponu

TazeDirekt'in hoşgeldin hediyesi, 75 TL ve üzeri alışverişte geçerli TazeDirekt indirim kuponu ile 15 TL anında indirim...
impression
15 TL

15 TL TazeDirekt İndirim Kuponu

75 TL ve üzeri alışverişte geçerli TazeDirekt indirim kuponu anında 15 TL indirim kazandırıyor.
impression

Tazedirekt İndirim Kuponları Hakkında

Doğal ve taze gıdalar, günümüzde büyük şehirde yaşayan insanların büyük ihtiyacı ve özlemi haline geldi.Bu devirde, bu imkanlar varken, şehir hayatının yoğunluğu ve yarattığı yorgunluğuna iyi beslenerek karşı çıkmalıyız.İşte bu amaçla Tazedirekt 2014 yılında bir hayalden doğdu. Öyle bir hayaldi ki, elmasından kurt çıktığı için sevinen, gezen tavuk yumurtasını iştahla yiyen insanları etrafta görmemizi sağlayacaktı...Etin safını, sütün günlüğünü, meyve sebzenin doğalını ve daha nicelerini size ulaştırmaya başladı.2016 yılında piyasa koşulları ve operasyonel süreçler nedeniyle hizmetine ara vermek zorunda kalan Tazedirekt, yine aynı yılın sonunda Migros Grubu bünyesine katıldı.Her şeyin âlâsının mümkün olduğuna inanıyoruz.Dileğimiz üzerinizdeki yükü hafifletmek ve yüzünüzü güldürmek. Her türlü soru ve önerilerinizi duymak için Mutlu Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.Taze beslenin, iyi yaşayın! Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Migros Ticaret A.Ş.
Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 444 75 15
Eposta: mutlu.musteri@tazedirekt.com

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git