%45

Makyaj Ürünlerinde %45 İndirim Fırsatı

StrawberryNet'in özenle seçtiği en iyi makyaj ürünleri %45'e varan indirimle şimdi sizi bekliyor.
impression
%10

Tüm Siparişlerde %10 İndirim

StrawberryNet'te her ürün grubunda özel indirimler ve fırsatlar devam ediyor, ürüne özel indirimler sevdiğiniz birçok ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik 8 Temmuz'a kadar, tüm siparişlerde, tüm ürünlerde ekstra %10 indirim fırsatı sunuluyor.
impression
%65

Seyahat Setlerinde %65 İndirim

StrawberryNet'te seyahat setleri %65'e varan indirimlerle sizi bekliyor.
impression
%10

Tüm Makyaj, Parfüm, Cilt Bakımı ve Saç Bakımı Ürünlerinde %10 Ekstra İndirim

StrawberryNet'ten Türkiye siparişlerine özel indirim kampanyası 31 Mayıs'a kadar tüm makyaj, parfüm, cilt bakımı ve saç bakımı ürünlerinde %10 ekstra indirimle alışveriş fırsatı sunuyor.
impression
%70

Anneler Günü Hediyelerinde İndirim Başladı

Taze kozmetik şirketi StrawberryNet, anneler günü hediyesi için şimdiden %70'e varan indirimlere başladı! Güzellik ürünleri ve parfümlerde özel indirimlerle anneniz için hediyenizi şimdiden alın.
impression
%65

Makyaj Ürünlerinde %65'e Varan İndirim

"Taze kozmetik şirketi" StrawberryNet'in Türkiye faaliyetlerine yeniden başlamasıyla birlikte, indirim kampanyaları da ardı ardına gelmeye başladı. Makyaj ürünlerinde %65'e varan indirimle tüm ihtiyaçlarınızı özel fiyatlarla karşılayın.
impression
%10

Tüm Ürünlerde Geçerli %10 StrawberryNet İndirim Kampanyası

StrawberryNet'ten vereceğiniz tüm siparişler 22 Mart'a kadar diğer indirimlerin üzerine %10 ekstra indirimli! En sevdiğiniz, çok istediğiniz, uzun zamandır almayı ertelediğiniz parfüm, makyaj, cilt bakım ürünü, saç bakım ürünü veya diğer tüm kozmetik ürünler için şimdi bu fırsatı kaçırmayın.
impression
%10

Tüm Parfüm ve Saç Bakım Ürünlerinde %10 Ekstra İndirim

StrawberryNet'in Türkiye'de şirket kurarak piyasaya tekrar girişi, yeni kampanyaları da beraberinde getirdi. Şimdi tüm parfüm ve saç bakım ürünlerinde ekstra %10 indirim sizi bekliyor.
impression
%75

Kozmetikte %75'e Varan İndirim

StrawberryNet'te zaman zaman gördüğümüz kutusuz ürün kampanyası tekrar başladı. Kutulu ürünlerle aynı kalite ve tazelikte olduğu ifade edilen kutusuz ürünler, %75'e varan indirimle StrawberryNet'te.
impression
%70

Sevgililer Günü Hediyelerinde %70 İndirim

Türkiye'de şirket kurarak yeniden sipariş almaya başlayan StrawberryNet, Sevgililer Günü Hediye Setleri'nde %70 indirimli fiyatlarla yeniden karşınızda. Üstelik 9 Şubat'a kadar cilt bakım ürünleri ve cilt bakım setlerinde %10 ekstra indirim. Bitmedi, eski müşterilere ve birden fazla ürün alanlara ekstra indirimler ve dünyanın her yerine takipli ve ücretsiz kargo fırsatıyla.
impression

StrawberryNet Türkiye İndirim Kuponları Hakkında

Türkiye'de 2011 yılına kadar çok popüler olan StrawberryNet, gümrük yasakları sonrasında Türkiye'ye gönderimi durdurmuştu. "Taze Kozmetik Şirketi" olarak anılan ve dünyanın her yerine ücretsiz gönderim yapan kozmetik devi, üç yıllık aradan sonra Türkiye'de kurduğu şirketi Strawberry Kozmetik A.Ş. ile yeniden ülkemize gönderim yapmaya başladı. Artık ithalat yoluyla geldiği anlaşılan ürünleri eskisi gibi "yarı yarıya ucuz" olmasa da, Türkiye'deki hiçbir mağazada olmayan genişlikteki ürün kataloğu, her zaman ücretsiz kargo, devam eden siparişlerde otomatik uygulanan ekstra indirimler ve hediye / tester ürün seçenekleriyle yeniden popülerlik kazanmaya başlayacak gibi görünüyor. StrawberryNet kupon kodu ve kampanyalarıyla özel indirimlerle alışveriş yapmak isterseniz, Türkiye'nin indirim kuponu sitesi Kuponrazzi'de sizin için her zaman en güncel StrawberryNet indirim kampanyalarını ve kupon kodlarını duyuyor olacağız. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Strawberry Kozmetik Hizmet ve Ticaret A.Ş.
Soğanlıkyeni Mah. Balıkesir Cad. Uprise Elite Res. D:292 Kartal / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0850 201 80 11
Eposta: cstr@strawberrynet.com

Ödeme Seçenekleri

Diğer Özellikler*

Hediye paketi
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.
Mağazaya Git