Minycenter İndirim Kuponları Hakkında

Bir anne dokunuşu ile başlayan yolculuk

İpek Özilhan Özkan liderliğinde 2014 yılında dünyaca ünlü Carter’s markası ile yoluna başlayan Gami Giyim bu zamana kadar oluşturduğu yüksek güven ve hizmet kalitesini her biri anne hassasiyetiyle seçilmiş yerli ve yabancı markalarla birlikte Minycenter çatısı altında sizlerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Kaliteli, güvenilir, yenilikçi ürün ve markalar tek bir çatıda!

0-6 yaş bebek ve çocuklar için dünyanın en seçkin, stil sahibi ve yüksek kaliteli markaları 17 noktada servis verdiğimiz minycenter mağazalarımız ve minycenter.com.tr ile artık size çok daha yakın. Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz Carter’s, Oshkosh, Skip-Hop, Boboli gibi birçok seçkin markayla beraber ürün yelpazemizi genişlettik ve sizin ihtiyaçlarınızın hepsini tek bir çatı altında topladık. Bebek-çocuk giyim, oyuncaklar, kitaplar, çantalar, pusetler, seyahat ekipmanları, biberonlar-emzikler ve çok daha fazlası artık tek bir tık uzağınızda.

Annelerin en yakın yol arkadaşıyız

Çocuk evin en özel üyesi, annelik ise hayattaki en büyük ve anlamlı tecrübe. Hissettiklerinizi paylaşıyor, onun için en iyisi ve en güvenlisini bulmak adına gösterdiğiniz hassasiyeti anlıyoruz. Size bu yolculuğunuzda güvenilir bir yol arkadaşı olmaya geldik ve tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında bir araya getirdik. Siz sadece arkanıza yaslanın ve miniğinizin tüm ihtiyaçları için güvenle alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

Birisi hediye mi dedi?

Minycenter aynı zamanda torununuza, yeğeninize ya da arkadaşınızın yeni doğan miniğine hediye almak için harika bir durak noktası. Birbirinden güzel hediye alternatiflerini değerlendirmek ve binlerce özel ürün arasından seçiminizi yapmak için haydi şimdi keyifli alışveriş zamanı!

Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Gami Giyim Ticaret Anonim Şirketi
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka E Blok Kat:18 No:58

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0 850 210 60 90

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Kartı
  • Havale / EFT

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
Hediye paketi
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git