20 TL

20 TL Lokum.com İndirim Kodu

100 TL ve üzeri alışverişte geçerli Lokum.com indirim kodu, Mehmet Yaşin'in seçimleri ve Yemeksepeti güvencesiyle tadına doyulmaz lezzetleri 20 TL indirimle kapınıza getiriyor.

Lokum.com İndirim Kodu ile Ücretsiz Kargo

Mehmet Yaşin'in seçimleri ve Yemeksepeti güvencesiyle tadına doyulmaz lezzetleri kapımıza getiren Lokum.com'da ücretsiz kargo ile alışveriş yapın.

Lokum.com İndirim Kuponları Hakkında

Lokum.com, Yemeksepeti bünyesinde hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın birçok yöresine ait lezzetleri, yerinden temin ederek size sunan bir internet mağazasıdır. Kars’ın sakız kıvamındaki nefis gravyer peynirini ve Antalya’nın bergamot ağaçlarından kavanozlara özenle doldurulmuş reçelini kahvaltı sofranızda tatmak isterseniz, Lokum.com'da bu özel ürünleri bulabilirsiniz. Bozcaada'nın meşhur çınar altı pastanesindeki damla sakızlı kurabiyesini çayınızla beraber yemek isterseniz, artık sezonu beklemek zorunda değilsiniz. Evde ve ofiste tüketebileceğiniz kurabiye, baklava, artizan çikolata, Beypazarı kurusu gibi hazır yiyeceklere, her yerden temin edemeyeceğiniz lezzetteki ürünlere ve hediyelik olarak gönderebileceğiniz paketlere Lokum.com'da kolayca ulaşabilirsiniz. Lokum.com'da “Lezzet Durakları” programından tanıdığınız gurme, gezgin ve yazar Mehmet Yaşin’in yorumlarını da okuyabilir, Mehmet Yaşin eşliğinde seçilen lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Yemeksepeti'nin hizmet kalitesi ve güvecesi, Lokum.com'a ayrı bir değer katıyor, ayrıca Lokum.com indirim kodu seçenekleri, alışverinizi özel indirim ve avantajlarla tamamlama şansı sunuyor. Türkiye'nin indirim kuponu sitesi Kuponrazzi'de yerini alan Lokum.com, özel indirimleri ve kampanyalarıyla bu sayfalarda. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ.

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0212 306 70 70
Eposta: info@lokum.com

Ödeme Seçenekleri

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git