Kliksa'da Altın Fırsatları Ücretsiz Kargo ile Geliyor

Kliksa'dan altın, takı ve mücevher kategorisindeki ziynet, yüzük, külçe altın, kolye, bilezik ve bileklik grubu ürünler, avantajlı fiyatların yanı sıra ücretsiz kargo fırsatıyla kapınıza geliyor. Sertifikalı, belgeli altın ve takıları Kliksa güvencesiyle satın alın.
impression

Türkiye'nin En Popüler Telefonlarında Şaşırtan Fiyatlar

Akakce.com'da yapılan aramalara göre şu anda Türkiye'nin en popüler telefonları LG G3, LG G4 ve iPhone modelleri, piyasanın en rekabetçi fiyatları ve Sabancı güvencesiyle Kliksa'da.
impression
50 TL

50 TL Worldpuan Hediye!

Kliksa'dan World ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişte 50 TL Worldpuan hediye! Üstelik Kliksa'da World ile alışveriş peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla! Kampanya katılımı için SMS gönderilmesi gerekmektedir, lütfen kampanya sayfasındaki detayları inceleyin.
impression
100 TL

Axess'e Özel 100 TL chip-para Hediye!

Kliksa'dan Axess, Wings, Fish, Free ve Axess sanal kartlarıyla alışveriş yapanlar, 500 TL ve üzerine 50 TL, 1000 TL ve üzerine 100 TL chip-para kazanıyor.
impression

Günün Fırsatı: LG G3 32 GB

Kliksa'da günün fırsatı, halen Türkiye'nin en çok aranan akıllı telefonu LG G3 32 GB! Süpriz fiyat kampanya sayfasında...
impression

iPhone 6 Bugüne Özel İndirimde

Kliksa'da Apple iPhone 6 16 GB bugün çok özel bir fiyatla "günün fırsatı"nda! Sadece 24 saat geçerli olacak özel fiyatı görmek için kampanya sayfasını ziyaret edin.
impression

Parfüm ve Saatlerde Yılbaşına Özel İndirim

Kliksa'da parfüm ve saat kategorilerinde yılbaşına özel indirimle dünya markalarından en popüler ürünler sizi bekliyor.
impression
225 TL

225 TL Kliksa Hediye Çeki

Kliksa'dan 150 TL alışverişe 30 TL, 500 TL alışverişe 60 TL, 1.000 TL alışverişe 100 TL, 2.000 TL alışverişe 225 TL Kliksa hediye çeki kazanın!
impression

Kliksa Kış İndirimi

11-13 Aralık tarihlerinde "yurt genelinde sıcaklıklar, Kliksa'da fiyatlar düşüyor". Kaçırmayın!
impression

Bugüne Özel İki Adet Büyük Ariel 29 TL İndirimli

Kliksa'da günün fırsatı, Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 7 kg + Parlak Renkler 7 kg ikili paket 75 TL yerine 46 TL!
impression
25 TL

L'Oreal Ürünleri Sepette 25 TL İndirimli

Kliksa.com'dan 75 TL ve üzeri L'Oreal marka ürün alışverişiniz sepette 25 TL indirimli!
impression

Kliksa İndirim Kuponları Hakkında

Sabancı Holding’in iştiraki olan Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin internet sitesi olarak 2012 yılında kuruldu. Sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla ve Sabancı güvencesiyle tüketicilerine sunan kliksa.com, televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, spor ve outdoor, anne, bebek ve oyuncak, oto aksesuarları, züccaciye ve ev düzeni, saat, gözlük ve aksesuar gibi kategorilerde iki yüz elli bini aşkın ürünü bünyesinde bulunduruyor. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş
Batman Sok. No:18 Sahrayıcedid / Kadıköy - İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 444 57 56
Eposta: yardim@kliksa.com

Ödeme Seçenekleri

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
Hediye paketi
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.
Mağazaya Git