%50

Kelebek'te %50'ye Varan İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada %50'ye varan indirim fırsatı, üstelik her 15.000TL'lik alışverişe sepette ekstra 1.500 TL indirim!
impression
%30

Kelebek'te %30'a Varan İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada yepyeni ürünlerde %30'a varan indirimlere ek her 15.000TL'lik alışverişe sepette ekstra 1.500 TL indirim fırsatı!
impression
%30

Kelebek'te Bahçe Mobilyalarında Nakitte %30'a Varan İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada tüm bahçe mobilyalarında nakitte %30'a varan indirim, üstelik her 15.000TL'lik alışverişe sepette ekstra 1500 TL indirim!
impression
4000 TL

Kelebek'te 4.000 TL'ye Varan İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada evinizi yenileyecek, yaşam alanlarınıza güzellik katacak mobilyalarda 4.000 TL’ye varan indirim fırsatı.
impression
4000 TL

Kelebek'te 4.000 TL'ye Varan İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada Haziran ayına özel evinizi yenileyecek, yaşam alanlarınıza güzellik katacak mobilyalarda 4.000 TL’ye varan indirim fırsatı.
impression
%20

Kelebek Mobilyalarda %20 Veya 4.000 TL'ye Varan İndirim!

Kelebek Mobilya'da tüm ürünlerde %20 indirim ve 4.000 TL'ye varan ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.
impression
1000 TL

Kelebek'te 1000 TL İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada her 13.900 TL'lik  alışverişe anında sepette 1.000 TL indirim fırsatı.
impression

Kelebek'te 23 Nisan’a Özel Hediye Yatak!

Kelebek Mobilya online mağazada 23 Nisan’a Özel Genç Odası alışverişlerinizde yatak hediye!
impression
1000 TL

Kelebek'te 1000 TL İndirim!

Kelebek Mobilya online mağazada 13.900 TL alışverişe sepette anında 1000 TL indirimi kaçırmayın!
impression
%20

Kelebek'te %20'ye Varan İndirim!

Kelebek Mobilya'da tüm ürünlerde %20'ye varan indirim ve 3000 TL'ye  varan indirimi kaçırmayın!
impression

Kelebek Mobilya İndirim Kuponları Hakkında

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından birisidir. 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek, Türkiye’nin ilk modüler mobilya markasıdır.2020 yılını kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle karşılayan Kelebek, Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda; mobilya, mutfak ve banyo üreten bir sanayi kuruluşudur. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılarak üretime devam eden ve kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle yeni bir döneme giren Kelebek, Türkiye’nin her ilinde mağaza açmayı planlamaktadır.Bugün; ürünlerini yurt içinde 160’ın üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer almaktadır.Mobilya tasarımlarıyla modern ve yenilikçi bir dünyayı evlerinize taşırken yaşam alanlarını fonksiyonel ve modüler dokunuşlarla değiştiren Kelebek, geniş ürün yelpazesiyle her zevke ve tarza uygun mobilyalar sunmaktadır. Salon, yatak odası, yemek odası ve genç odası mobilyalarında şık ve kolayca kombinlenebilen trend tasarımlar, ücretsiz sunulan mimar hizmetiyle de müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Kaliteli, yenilikçi ve modern ürün ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeyen marka, Türkiye’nin en güvenilir mobilya markaları arasında yerini korumaya devam etmektedir. Mağazaya Git


Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Kartı
  • Havale / EFT

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.
Mağazaya Git