Günlük Çiğ Süt ve Ekşi Mayalı Ekmek Kapınızda

Hasanbey Çiftliği, Günlük Çiğ Süt ve sipariş üzerine hazırlanan Ekşi Mayalı Taş Fırın Ekmeği gibi birçok özel doğal ürünü İzmir Bergama'dan kapınıza güvenle ulaştırıyor.
impression
%15

Anneler Günü'ne Özel %15 Hasanbey Çiftliği İndirim Kuponu

Anneler Günü'ne özel Hasanbey Çiftliği indirim kuponu, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde %15 indirim kazandırıyor.
impression

Haftanın Hediyesi Lor Peyniri!

Hasanbey Çiftliği'nden bu hafta "Kırmızı Kutu" sipariş edenlere, lor peyniri hediye! Üstelik kargo bedava! 8-14 Şubat Haftası Kırmızı Kutu: Karışık Kapya Biber, Mis Salkım Domates, Şeker Domates, Köy Yumurtası, Sızma Zeytinyağı, Siyah Zeytin, Köy Ekmeği, Çam Balı, Beyaz Peynir, Günlük Çiğ Süt ve bu haftanın hediyesi Lor Peyniri!
impression

Hasanbey Yılbaşı Paketi

Hasanbey Çiftliği'nden hediyeli yılbaşı paketi! Pembe Tombul Domates, Şeker Domates, Mis Salkım Domates, Kapya Biber, Bergama Tulum Peyniri, Lor Peyniri, Siyah Yuvarlama Zeytin, Çam Balı, Ayva, Tam Buğday Ekmeğinden oluşan paketin hediyesi, Merhabalık Salça ve Ayva Reçeli!
impression
%20

%20 Hasanbey Çiftliği İndirim Kuponu

Hasanbey Çiftliği indirim kuponu, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde %20 indirim kazandırıyor.
impression

Lor Peyniri Hediye!

Hasanbey Çiftliği yenilediği lor peynirini herkes tadına baksın diye, 50 TL ve üzeri alışverişte hediye olarak gönderiyor!
impression

2 kg Domates Hediye, Kargo Bedava!

Bu hafta sonu Hasanbey Çiftliği'nden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 2 kg salkım domates hediye. Ayrıca 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedava!
impression

Taze Ürünler Ücretsiz Kargo ile Kapınızda

Hasanbey Çiftliği'nden vereceğiniz 75 TL ve üzeri sebze, meyve, reçel, turşu, salça ve diğer ürün siparişlerinde kargo bedava! Üstelik taksitli alışveriş, kapıda ödeme, havale avantajlarıyla.
impression

Hasanbey Çiftliği İndirim Kuponları Hakkında

"Geleneksel yöntemleri koruyarak, kendi fidelerimizle, kendi köylümüzle, çiftçimizle, topraklarımızda en gelişmiş teknolojileri kullanarak Türkiye’nin dörtbir yanına sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünleri ulaştırmak istiyoruz!" Hasanbey Çiftliği, 2012'de vefat eden Hasan Şentürk tarafından kuruldu. Hormonla değil Bombus arılarıyla tamamen doğal yöntemlerle üretilen, kimyasal yerine insan sağlığını tehdit etmeyen fiziksel önlemler alınarak sağlıklı ve güvenli ürünler yetiştiren Hasanbey Çiftliği, Türkiye'nin her yerine sebze, meyve, turşu, reçel, salça ve benzeri ürünler gönderiyor. Hasanbey Çiftliği kupon kodu kullanarak özel indirimler, 75 TL ve üzerine bedava kargo ve aynı gün gönderim avantajlarıyla alışveriş yapmak için Kuponrazzi'yi takip edin. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Hasanbey Çiftliği Tarım Hayvancılık Gıda Üretim Pazarlama San.ve Tic.A.Ş.
Bergama - Çanakkale Yolu üzeri 10. km Karaçetlenbik Mevkii Bergama / İzmir

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 232 641 86 66
Eposta: siparis@hasanbey.com

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Havale / EFT
  • Kapıda Nakit Ödeme

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
Hediye paketi
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git