100 TL

Tüm Yurtdışı Uçak Biletlerinde 100 TL İndirim Burada

Bavul.com'dan alacağınız tüm yurtdışı uçak biletlerinde 100 TL indirim sağlayan Groupon sadece 9,90 TL. Bu kampanya çok kısa bir süre geçerli!
impression
%75

%75'e Varan İndirimle Son Dakika Tatil Fırsatları

Tatil rezervasyonunuz son dakikaya kaldıysa, veya erken rezervasyon fırsatlarını kaçırdıysanız, Groupon tatil sayfalarındaki son dakika fırsatları sizi çok mutlu edecek. 4 ve 5 yıldızlı oteller, yaz tatili seçenekleri, şehir otelleri, hafta sonu kaçamakları ve yurtiçi - yurtdışı tur seçeneklerinde %75'e varan indirimleri incemeden rezervasyon yapmayın!
impression
%40

Selami Şahin Ankara Konser Biletleri %40 İndirimli

Jolly Joker Armada Yaz Konserleri kapsamında 11 Temmuz akşamı Selami Şahin sahne alıyor. Sınırlı sayıda bilete %40 indirimle sahip olmak ve Selami Şahin Ankara Konserinin keyfini çıkarmak için acele edin!
impression
%40

Yaşar Ankara Konser Biletleri %40 İndirimli

Jolly Joker Armada Yaz Konserleri kapsamında 4 Haziran akşamı Yaşar sahne alıyor. Sınırlı sayıda bilete %40 indirimle sahip olmak ve Yaşar Ankara Konserinin keyfini çıkarmak için acele edin!
impression
%40

Teoman Ankara Konser Biletleri %40 İndirimli

Jolly Joker Armada Yaz Konserleri kapsamında 27 Haziran akşamı Teoman sahne alacak. Sınırlı sayıda bilete %40 indirimle sahip olmak ve Teoman Ankara Konserinin keyfini çıkarmak için acele edin!
impression
%40

Model Ankara Konser Biletleri %40 İndirimli

Jolly Joker Armada Yaz Konserleri kapsamında 20 Haziran akşamı Model sahne alıyor. Sınırlı sayıda bilete %40 indirimle sahip olmak ve Model Ankara Konserinin keyfini çıkarmak için acele edin!
impression
%64

Ankara Şehir Kulübü'nde Masaj Sadece 49 TL

Ankara'nın nezih ve kaliteli merkezi Ankara Şehir Kulübü'nde masaj ve ıslak alan kullanımı, 135 TL yerine sadece 49 TL indirimli fiyatla Groupon'da!
impression

Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici Konserine Konserine İndirimli Biletler

28 Mayıs akşamı, Jolly Joker Ankara Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici Konserine ev sahipliği yapıyor. Konser biletleri %40 indirimle Groupon'da sizi bekliyor.
impression
%60

Manhattan Ankara'da Türkçe 90'lar Gecesi %60 İndirimli

“Radyo Mocas Project” grubunun canlı müziği eşliğinde 90’lara yolculuk 27 Mayıs Çarşamba gecesi sizleri Manhattan Ankara'da! Gecede 90’lara özel klip gösterimleri ve çeşitli sürprizler de yer alıyor. Türkçe 90'lar Gecesi'ne giriş Groupon ayrıcalığıyla 20 TL yerine 8 TL!
impression

Linet Jolly Joker Ankara'da, Biletler İndirimde

Linet 22 Mayıs'ta Jolly Joker sahnesinde! Sınırlı sayıda ayakta ve VIP biletler özel indirimle Groupon'da!
impression

Groupon Şehir Fırsatı İndirim Kuponları Hakkında

Groupon Şehir Fırsatı, 2008 yılının Kasım ayında ABD'de kurulan, başta yeme, içme ve eğlence olmak üzere her gün şehrin en iyi Groupon’larını sizlere sunmayı hedefleyen bir sosyal alışveriş platformudur. 48 ülkede, binlerce şehirde yayında olan Groupon, toplam 10.000 çalışanıyla fırsat sektörünün dünyadaki en büyük oyuncusudur. Groupon Türkiye ofisinde de 100’ü aşkın çalışan bulunmaktadır. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Groupon Bilişim Pazarlama ve Turizm Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. Ecza Sok. No: 6 Safter Han Giriş Kat Levent / İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0850 222 5 477
Eposta: info@sehirfirsati.com

Ödeme Seçenekleri

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git