Canon, Nikon ve Sony Fotoğaf Makinelerinde Çok Özel Fiyatlar

Fotoğrafçılıkla ister hobi olarak, ister profesyonel olarak uğraşın, size uygun Canon, Nikon veya Sony fotoğraf makinelerinde çok özel fiyatları mutlaka inceleyin.
impression
20 TL

20 TL Değerinde FotoPazar İndirim Kodu

FotoPazar'dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerli FotoPazar indirim kodu ile anında 20 TL indirimden faydalanın.
impression

FotoPazar İndirim Kuponları Hakkında

Fotopazar, 1999 yılından beri görüntüleme ve ses sistemleri alanında satış ve destek hizmetleri sunan, İstanbul ve İskenderun'da satış ve servis merkezleri bulunan bir şirkettir. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde kullanıcılarının zaman geçirmekten hoşlanacakları bir platform oluşturmayı amaçlayan fotopazar.com, konusunda Türkiye'nin en iyi çalışanlarına sahip olma iddiasındadır. Canon, Nikon, Sony, Harman Kardon, Bang & Olufsen, JBL gibi bir çok markanın bayisi olmanın yanında, kurumsal hizmetler de sunuyor. Fotopazar indirim kodu kullananların özel avantajlardan faydalandığı mağazada siz de ayrıcalıklı alışveriş yapmak isterseniz, Türkiye'nin indirim kuponu sitesi Kuponrazzi'yi takip edin. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Hobyar Mah. Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:221 Kat:6 Sirkeci - Fatih / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0 212 709 9070
Eposta: info@fotopazar.com

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı
  • Havale / EFT
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme
  • PayPal

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git