100$

Yeni Kayıt Olanlara 100$ İndirim!

Dünyaca ünlü DigitalOcean internet hizmetlerinde 60 gün boyunca geçerli 100$ indirim fırsatı bu kampanyada!
10$

10$ Digital Ocean Promo Code

Dünyanın en hızlı büyüyen hosting hizmetlerinden Digital Ocean'da yeni bir hesap açın, Digital Ocean indirim kodu ile anında 10$ indirim kazanın.
10$

10$ Digital Ocean Promo Code

Tüm dünyanın sevgilisi, saatlik ücretlendirme ve basit arayüzleriyle çok kolay kullanılan Digital Ocean hosting hizmetlerinde 10$ indirim için Digital Ocean Promo Code hazır.
10$

10$ Kredi Sağlayan İndirim Kodu

Bu kupon kodu, Digital Ocean hesabınıza 10$ kredi ekler. Sanal sunucu seçiminizden bağımsız olarak kullanabilirsiniz.

Digital Ocean İndirim Kuponları Hakkında

Son zamanlarda bulut bilişim ve hosting alanında adından en çok bahsedilen servis sağlayıcılardan biri olan Digital Ocean, New York ve Amsterdam veri merkezleri, aldığı büyük yatırımlar ve her geçen gün olgunlaşıp zengin özellikler kazanan hizmetleriyle bu alanın büyük oyuncularından biri olma yolunda hızla ilerliyor. DigitalOcean'da aylık 5$'dan başlayan fiyatlarla SSD diskle çalışan, 1 dakika içinde ölçeklenen, Wordpress ve daha birçok yazılımı tek tuşla kurabileceğiniz sanal sunuculara sahip olabilirsiniz. Digital Ocean'da fiyatlandırma diğer bulut bilişim şirketlerindeki gibi saatlik hesap üzerinden yapılıyor, bu nedenle denemek neredeyse bedava! Neredeyse dedik ama, Digital Ocean indirim kodlarını (Digital Ocean Promo Code) kullanarak 5-10$ değerinde krediyi hesabınıza anında ekleyebilir, Digital Ocean kullanmaya gerçekten bedava başlayabilirsiniz. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

DigitalOcean Inc.
270 Lafayette St, Suite #1105 New York, NY 10012

Ödeme Seçenekleri

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git