%50

Yazlık Ürünlerde %50'ye Varan İndirim

Cazador alışveriş sitesinde yazlık ürünler %50'ye varan indirimle sizi bekliyor.
impression
%50

Net %50 İndirim + 35 TL Ekstra İndirim

Cazador internet mağazasında sezon ürünleri net %50 indirim fırsatıyla sizi bekliyor. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişte 15 TL, 150 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, 200 TL ve üzeri alışverişte 35 TL ekstra indirimle!
impression

Tüm Ürünlerde %50 İndirime Ek 3 Al 2 Öde Fırsatı

Cazador alışveriş sitesinde %50'ye varan indirime ilave, tüm ürünler kısa bir süre için 3 al 2 öde fırsatıyla sizi bekliyor.
impression
%80

%80'e Varan Outlet İndirimi

Cazador internet mağazasında outlet ürünlerinde %80'e varan indirimle alışveriş fırsatını kaçırmayın.
impression
50 TL

%80'e Varan Sezon İndirimi + 50 TL İlave İndirim

Cazador internet mağazasında %80'e varan sezon indirimi sezonun en hit parçalarına çok özel fiyatlarla ulaşma şansı sunuyor. Ayrıca 100 TL ve üzerine 25 TL, 150 TL ve üzerine 35 TL, 200 TL ve üzerine 50 TL ekstra indirimle alışveriş fırsatını kaçırmayın.
impression

Cazador İndirim Kuponları Hakkında

İstanbul merkezli CDR Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından yaratılan Cazador markası, seçkin AVM ve caddelerdeki mağazalarının yanı sıra, internet mağazasından da hazır giyim ürünlerini tüketicilere sunuyor. Alışverişlerinizde kredi kartı ve kredi kartıyla veya nakit olarak kapıda ödeme seçenekleri bulunan mağazada, Cazador indirim kuponu kullanarak özel avantajlarla alışveriş yapabilirsiniz. Ücretsiz iade ve değişim, alışveriş tutarına göre ücretsiz kargo, outlet indirimleri ve sezon kampanyalarıyla tüm Cazador ürünlerini Cazador internet mağazasından kolayca sipariş edebilirsiniz. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

CDR Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi. Keresteciler Sitesi Fatih Caddesi. Çınar Sokak. No: 10/3 PK34173 Merter Güngören, İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0850 532 8800
Eposta: musterihizmetleri@cazador.com.tr

Ödeme Seçenekleri

Diğer Özellikler*

Taksitli alışveriş
Hediye paketi
*Bu özellikler alışveriş tutarına göre değişebilir, ek ücret karşılığı veriliyor olabilir.

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git