Son Dakika Tatil Fırsatları!

Dünyanın en büyük tatil ve seyahat rezervasyon sitelerinden Booking.com, Türkiye, Avrupa ve Dünyadan binlerce son dakika fırsatını şaşırtan fiyatlar ve ücretsiz iptal seçeneğiyle sunuyor.
impression

Ücretsiz İptal Seçeneğiyle Güvenli ve Hızlı Rezervasyon

Booking.com'un kendine has ücretsiz iptal seçeneği, indirimli fiyatlarla ileri tarihli rezervasyonları kolaylaştırıyor. Rezervasyon sırasında uygun otellerde sunulan ücretsiz iptal seçeneği, seyahatinizi iptal etmeniz gerektiğinde sizi koruyor, paranızı eksiksiz iade almanızı sağlıyor.
impression
%15

Tüm Rezervasyonlarda %15 İndirim

5 Mart - 8 Nisan tarihleri arasında Booking.com'dan yapacağınız ve 23 Mart - 8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerde %15 indirim sizi bekliyor.
impression

Son Dakika Tatil Fırsatları Booking.com'da

Dünyanın en büyük tatil ve seyahat rezervasyon sitelerinden Booking.com, Türkiye, Avrupa ve Dünyadan binlerce son dakika fırsatıyla şaşırtan fiyatlar sunuyor.
impression

Booking.com İndirim Kuponları Hakkında

9000'den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük online rezervasyon sitesi olan Booking.com, Türkçe sitesi, Türkiye merkezli çağrı merkezi ve Türkiye'den binlerce otel için online rezervasyon imkanıyla hizmetinizde. Dünya genelinde yüz binlerce otelin detaylı bilgileri, güncel fiyatlar ve Booking.com güvencesiyle rezervasyon çok kolay ve güvenli. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Booking.com B.V

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0800 448 826 367 (Türkiye)

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git