%10

Amerikadaniste İndirim Kodu %10 İndirim Kazandırıyor

Amerika'dan online sipariş ettiğiniz ürünleri kolayca Türkiye'ye ulaştıran Amerikadaniste, Ağustos ayı boyunca geçerli indirim kodu ile tüm gönderilerinize %10 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyadan faydalanmak için promosyon kodu alanına verdiğimiz Amerikadaniste indirim kodunu yazmanız yeterli.
%20

Amerikadaniste Promosyon Kodu %20 İndirim Kazandırıyor

Amerika'dan online alışveriş yaparak aldığınız ürünleri kolayca Türkiye'ye getirtmenizi sağlayan Amerikadaniste, Mayıs ayı boyunca geçerli promosyon kodu ile tüm gönderilerinize %20 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyadan faydalanmak için promosyon kodu alanına verdiğimiz Amerikadaniste promosyon kodunu yazmanız yeterli.
10$

PayPal ile Kayıt Ücreti 15$ Yerine 5$

Yurtdışından alışveriş yapmanın kolay yolu Amerikadaniste.com, kayıt ücretini PayPal ile ödeyen üyelere özel indirim yapıyor. PayPal ile Amerikadaniste.com kayıt ücreti 15$ yerine sadece 5$.
%20

Büyük Kargo İndirimi Amerikadaniste'de

Amerika'dan kolay ve ayrıcalıklı alışveriş hizmeti sağlayan Amerikadaniste, 7 yıllık tecrübesiyle üyelerine Amerika'dan hızlı, güvenli ve kolay alışveriş ayrıcalığı sunuyor. Üstelik şimdi Büyük Kargo İndirimi var: Amerika'dan Türkiye'ye oluşturacağınız kargonuz, %20'ye varan indirimle kapınıza ulaşıyor.
14$

Kayıt Ücretinde World'e Özel İndirim

Amerikadaniste.com'da World'e özel kampanya ile kayıt için 15$ yerine sadece 1$ ödeyin.
15$

15$ İndirim

Amerikadaniste.com gönderilerinizde, Turkcell Cüzdan ile yapılan ödemeler $15 indirimli!

Amerikadaniste İndirim Kuponları Hakkında

2006 yılında kurulan Amerikadaniste.com Amerika'dan kolay ve ayrıcalıklı alışveriş hizmeti sağlayan bir posta yönlendirme servisidir. Site, üyelerinin Amerika'da fiziki bir adrese sahip olmalarını sağlamakta, bu adres kullanılarak yapılan alışverişleri, müşterinin Türkiye'deki adresine göndermektedir. Türkiye'ye gönderim yapmayan veya yüksek kargo ücreti alan birçok alışveriş sitesinden bu yöntemle hızlı ve ekonomik bir şekilde alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Mağazaya Git


Kurumsal Bilgiler

Legrin LLC
3813 10th Street Long Island City, NY, 11101

Müşteri Hizmetleri

Telefon: Türkiye: 212 - 232 33 97, ABD: +1 718 - 407 02 08
Eposta: destek@amerikadaniste.com

Ödeme Seçenekleri

Alışveriş Kategorileri

Mağazaya Git