Kullanım Koşulları

www.kuponrazzi.com adresinde hizmet vermekte olan Kuponrazzi servisini kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesi Biz Bilişim Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilmekte ve işletilmektedir.

Kuponrazzi, değişik çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalardan, bunlarla sınırlı olmamakla beraber mağaza bilgileri, kupon kodu, indirim kodu, indirim kampanyası, hediye kampanyası ve çekiliş kampanyası gibi çeşitli kampanyaların duyurulduğu ücretsiz bir internet servisidir.

Kuponrazzi’de yer alan tüm mağaza bilgileri, ilgili mağazaların internet sitelerinden derlenmiş ve Kuponrazzi kullanıcılarına sunulmuştur. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili mağazanın sorumluluğunda olup, Kuponrazzi sadece bilgilerin kolay kullanım için tekrar yayımlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, mağaza bilgilerinde meydana gelebilecek değişiklikler, ilgili mağazanın kendi internet sitesinde duyurulmuş olmasına rağmen Kuponrazzi’ye henüz yansımamış olabilir. Bu nedenle her zaman ilgili mağazanın kendi internet sitesindeki bilgiler esas alınmalıdır. Kuponrazzi bu bilgilerin doğruluğu veya güncelliği hakkında herhangi bir garanti vermemekte ve sorumluluk almamaktadır.

Kuponrazzi’de yer alan tüm kampanyalar, ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyaların geçerliliği, koşulları, süreleri ve diğer şartlar ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın geçerli olmaması, süresinin dolması veya değiştirilmesi, geçerli olduğu ürünler gibi konularda Kuponrazzi herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kampanyalarla ilgili herhangi bir soru veya şikayet olması halinde, ilgili mağazanın müşteri hizmetleri servisiyle iletişim kurulması gerekmektedir.

Kuponrazzi, mağaza seçiminde ilgili mağazaların güvenilirliği konusunda elinden gelen özen ve dikkati göstermektedir. Ancak Kuponrazzi’de yer alan mağazalardan alışveriş yapma kararı, kullanıcının kendisine aittir. Alışverişle öncesi veya sonrasında herhangi bir sorun veya şikayet ortaya çıkması halinde, kullanıcının ilgili mağaza ile iletişim kurması gerekmektedir. Kuponrazzi bu tür durumlarda herhangi bir sorumluluk taşımadığı gibi, kullanıcı ile mağaza arasındaki iletişim konusunda da yetkili veya sorumlu değildir.

Kuponrazzi’de isim, logo, reklam medyası gibi unsurlarıyla yer verilen mağazalarla bazı kampanyalarda isim, logo ve diğer unsurlarıyla yer verilen markaların her türlü hakları ilgili şirketlere aittir.

Kuponrazzi Gizlilik Bildirimi’ne bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kuponrazzi servisini kullanan herkes yukarıda açıklanan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Bu doküman henüz taslak halindedir ve en son 01.12.2013 tarihinde güncellenmiştir.